ترمه سالاری :: شکوهی از هنر سه نسل

توجه :: تمام طرح های تولیدی ترمه سالاری دارای گواهی نامه ثبت مالکیت معنوی بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.


چه چیزی ترمه سالاری یزد را بهترین انتخاب برای شما نموده ؟

تنوع طرح و رنگ

 

کیفیت محصولات

 

گارانتی محصولات

 

رسالت ترمه سالاری

ترمه نوعی از منسوجات سنتی ایران است که از گذشته های بسیار دور در ایران تولید می شده است. ترمه همانند فرش دست بافت دارای تار و پود است که پود در پشت پارچه ترمه به صورت آزاد قرار می گیرد. ترمه اصیل ایران لاکی یا عنابی رنگ است و طرح بته جقه یا سرو خمیده جزء لاینفک آن است. امروزه پارچه ترمه در طرح ها و رنگ های متنوع بافته می شود. رومیزی ترمه (مربع، رانر و سری رانر)، کوسن، سجاده و جانماز ترمه، تابلو ترمه، روتختی ترمه، پشتی ترمه، لحاف ترمه، پرده ترمه، رومبلی ترمه، کتاب های نفیس ترمه، صندوقچه ترمه، جعبه جواهرات ترمه، کیسه شاباش ترمه، لباس، کیف و کفش ترمه، کراوات ترمه و رومیزی های ترمه سرمه دوزی شده از جمله مهم ترین محصولات تولید شده با پارچه ترمه می باشند. در سال های اخیر با توجه به ظرافت بافت ترمه، پارچه ترمه و رومیزی های ترمه تنها در استان یزد بافته و تولید می شوند. ترمه سالاری یزد با بیش از یک قرن تجربه و سیصد طرح متنوع، ارائه دهنده ی معروف ترین و مرغوب ترین ترمه ها در ایران می باشد.

رسالت اصلی ترمه سالاری پاسداری از میراث نسل های گذشته خویش و ادامه راه ایشان جهت تکمیل و هر چه بهتر شدن کیفیت این پارچه سنتی بوده تا بتواند افتخاری برای آیندگان خود باشد. شعار ما "ترمه سالاری برای هر ایرانی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب" می باشد تا همه اقشار ملت بتوانند از آن بهره مند شوند. طرح های بی نظیر و رنگ آمیزی خاص ترمه های تولیدی ما تنها با مقایسه و لمس دیگر ترمه ها مشهود خواهد شد که به کیفیت و لطافت و رنگ آمیزی کم نظیر می باشد.

 


خاندان ترمه سالاری

 • آسید علی سالاری
 • آسید علی اکبر سالاری
 • آسید حیدر سالاری • مراکز فروش در یزد
  فروشگاه مرکزی : میدان امیرچقماق                          شماره تماس : 36260637 - 035
  فروشگاه شماره2 : جنب شیرینی سازی حاج خلیفه رهبر، سرای ترمه  شماره تماس : 36223880 - 035
 • ترمه سالاری در رسانه
  Instagram instagram.com/termehsalari
  Telegram termeh_salari@
 • اطلاعات پرداخت

   

 • حقوق مالکیت معنوی

  توجه :: تمام طرح های تولیدی ترمه سالاری دارای گواهی نامه ثبت مالکیت معنوی بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.( مشاهده گواهی نامه های ثبت طرح صنعتی )